KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12813033
nr 1281 3033
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Gouache, Komposition. Signerad Vasarely. Motivet: 40,5x34 cm
Utrop:
22.000 kr
Såld:
20.000 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:38:32
14/10 19:33:32
14/10 19:34:19
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely
Gouache